Powered by:Proticaret
Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK ve GÜVENLİK

3D ÖDEME SİSTEMİ

Sitemizde yapacağınız tüm ödemelerde yüksek güvenlik standartları kullanılmaktadır. 256 Bit SSL ve 3D Secure servisleri ile kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi riske atmadan sitemizde ödeme yapabilirsiniz.


Kredi Kartı Güvenliği
Sitemizde kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde güvenliğiniz için ileri teknolojileri ve servisleri kullanmaktayız. Kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda tarayıcınızda bir anahtar işareti çıkmaktadır. Bu işaret sitemizde işlem yaptığınız hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin ve erişilemeyeceğinin garantisidir. Sitemizde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez ve saklanmaz. Sitemizde yaptığınız her ödemede kart bilgilerinizi tekrar girmenizin nedeni budur.


3D Secure
3D Secure sanal ortamda yapılan ticari işlemlerin güvenliğini sağlamak için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan kredi kartlı ödemelerde şifreyle onaylama işlemi olarak ta bilinir. 3D Secure yöntemiyle yapılan ödemelerin tamamlanabilmesi için kart sahibinin işlem esnasında kendi özel şifresiyle işlem yapması zorunludur. Sitemizde yapacağınız ödemelerde kredi kartınızın bankasının 3D Secure sistemini desteklemesi durumunda ödemenizi 3D Secure yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz.


TOPAK İNŞAAT olarak biz güvenlik konusunda çok hassasız çünkü; 256 Bit SSL sertifikalı topakodeme.com Türkiye'nin en güvenli online ödeme altyapısı e-ticaret sanal pos sistemini kullanmaktadır. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülmesini engellemek amacı ile kabul edilmiş dünya standardı budur ve TOPAK İNŞ.MALZ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ de bu sistemi kullanmaktadır. Bu sistemle alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak kullanılan 256 bit SSL(Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

TOPAK İNŞ.MALZ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.’ de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. www.topakodeme.com’ den alışveriş yapan kişiler veya kurumlar yukarıdaki tüm madde ve şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılır.

İletişim Bilgileri
Firma Adı:Topak İnş.Malz.Taah.San.Tic.Ltd.Şti.
Telefon No:0212 620 00 60
Fax No:0212 620 08 69
E-Posta:st@topakinsaat.com
Adres:Adres: İnönü Mah. Doğan Araslı Cd. Şelale Plaza K:5 N:64 P.K:34510 Esenyurt İst. - Türkiye